1000 obserwacji Krzysztofa_K

Postprzez Robert_Bodzoń » Cz wrz 15, 2005 12:43 pm

Krzysztof_K napisał(a):Jednakże ten tysiączek w porównaniu z czasem, który minął od dnia kiedy zainteresowałem się gwiazdami zmiennymi i wykonałem swoją pierwszą ocenę to bardzo niewiele. Moja działalność w tym temacie długo miała raczej charakter okresowych zrywów i mobilizacji. Część obserwacji, choć nie aż tak wielka, nie została też udokumentowana w mojej „bazie”. Bywały też dłuższe przerwy. Ostatnio jednak staram się zmienić takie podejście do tematu i mam nadzieję, że na drugi tysiączek przyjdzie mi poczekać znacznie krócej. :D
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam. :D :D


Mógłbym się Krzysztofie podpisać pod Twoim tekstem. Przygodę ze zmiennymi rozpocząłem, gdy w Uranii ukazywały się artykuły Jerzego Speila o mirydach. Kiedy to było? 1989, czy 1990 rok? W każdym razie bardzo dawno temu. Potem długa przerwa, a potem te tzw., zrywy.
Mam nadzieję, że jesienne chmury i zimowe chłody nie ostudzą mojego obecnego zapału. Oby. Tego życzę sobie, ale i także innym obserwatorom.
Robert_Bodzoń
 
Posty: 260
Dołączył(a): Cz lut 03, 2005 4:00 pm
Lokalizacja: Jarosław

Postprzez Robert_Bodzoń » Cz wrz 15, 2005 12:46 pm

Emilian napisał(a):A noce robią się coraz dłuższe :D


I coraz zimniejsze :( . Jak dla mnie przez cały rok mogłyby być takie jak w pierwszej dekadzie września. Ciepłe i stosunkowo długie. W sam raz na sesję obserwacyjną :D
Robert_Bodzoń
 
Posty: 260
Dołączył(a): Cz lut 03, 2005 4:00 pm
Lokalizacja: Jarosław

Postprzez Oskar » N wrz 18, 2005 3:28 pm

Gratuluję! Ani się obejrzysz a będzie drugi tysiączek.
Mało czasu!
Oskar
 
Posty: 138
Dołączył(a): N lut 06, 2005 9:39 pm
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Gwiazdy zmienne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron